EST

HESA VET MEDICAL OÜ

on ettevõte, mille eesmärkideks on veterinaaranesteesia, -analgeesia ja intensiivravi kvaliteedi tõstmine Eestis, Lätis ja Leedus ning selle kaudu aidata pakkuda loomadele paremat heaolu. Pakume konsultatsioone loomaarstidele, teadlastele, ravimifirmadele ja kõigile, kelle jaoks veterinaaranesteesia, -analgeesia, intensiivravi ja loomade elukvaliteedi tõstmine on oluline! Samuti korraldame õppepäevi ja töötubasid teile vajalikul teemal, kas seminaride kujul loengusaalis või kohapeal teie kliinikus või asutuses. Kõik sisekoolituste programmid (nt. inhalatsioonanesteesia, lokaalanesteesia, patsiendi taaselustamine) koostatakse koostöös kliendiga lähtudes konkreetselt tema vajadustest. 

Soovite osta uut anesteesiaseadet, kuid ei tea, millist?  Teil on uus anesteesia või intensiivravi aparaat, mida on harjumatu kasutada? Plaanite teostada kriitilise patsiendi operatsiooni ja tahaksite veterinaaranestesioloogiga eelnevalt juhtumit arutada? Kas patsiendi valu ei allu tavapärasele valuravile? On abi vaja spetsiifilise operatsiooni teostamisel? 

Kui teil on küsimusi, mis on seotud veterinaaranesteesia, valuravi või intensiivraviga...                        Hesa Vet Medical OÜ saab aidata! 

15.07.2015 avas Eesti Veterinaaria Kliinikum OÜ Pärnu Keskuses tipptasemel väikeloomakliiniku- Pet City Kliiniku, mille suurosanikuks oli Hesa Vet Medical OÜ.  Juba suvel 2016 avasime Rannamõisas suure tipptasemel loomakliiniku, seejärel 2017 suvel avasime ka Lasnamäel loomakliiniku. Meie eesmärgiks oli lemmikloomakultuuri tõstmise. Selle lahutamatuks osaks oli viie tärni tasemel veterinaaria kättesaadavaks tegemine üle kogu Eesti!