EST

HESA VET MEDICAL OÜ

on ettevõte, mille eesmärkideks on veterinaaranesteesia, -analgeesia ja intensiivravi kvaliteedi tõstmine Eestis, Lätis ja Leedus ning selle kaudu aidata pakkuda loomadele paremat heaolu. Pakume konsultatsioone loomaarstidele, teadlastele, ravimifirmadele ja kõigile, kelle jaoks veterinaaranesteesia, -analgeesia, intensiivravi ja loomade elukvaliteedi tõstmine on oluline! Samuti korraldame õppepäevi ja töötubasid teile vajalikul teemal, kas seminaride kujul loengusaalis või kohapeal teie kliinikus või asutuses. Kõik sisekoolituste programmid (nt. inhalatsioonanesteesia, lokaalanesteesia, patsiendi taaselustamine) koostatakse koostöös kliendiga lähtudes konkreetselt tema vajadustest. 

Soovite osta uut anesteesiaseadet, kuid ei tea, millist?  Teil on uus anesteesia või intensiivravi aparaat, mida on harjumatu kasutada? Plaanite teostada kriitilise patsiendi operatsiooni ja tahaksite veterinaaranestesioloogiga eelnevalt juhtumit arutada? Kas patsiendi valu ei allu tavapärasele valuravile? 

Kui teil on küsimusi, mis on seotud veterinaaranesteesia, valuravi või intensiivraviga...                        Hesa Vet Medical OÜ saab aidata! 

15.07.2015 avas Eesti Veterinaaria Kliinikum OÜ Pärnu Keskuses tipptasemel väikeloomakliiniku- Pet City Kliinik on avatud kõik päevad 10:00- 20:00.  Pet City on seadnud oma eesmärgiks Lemmikloomakultuuri tõstmise. Selle lahutamatuks osaks on viie tärni tasemel veterinaaria kättesaadavaks tegemine üle kogu Eesti. Kui teie lemmik vajab konsultatsiooni, hoolitsust, arstiabi, ravi... Pet City Kliinik on Lemmikute Lemmik!