EST
Heli Säre  •  18. nov, 2018

18 november on antibiootikumide päev

Heli Säre  •  30. sept, 2015

UltraHELI töötuba loomaarstidele

29. oktoober 2015 korraldame Atlantise konverentsikeskuses töötoa loomaarstidele teemal ultraheli. Koolitus toimub koostöös General Electric: GE ja Hansa Medical OÜ ning ProvetCloud. 
Töötuba on kutsutud diplomeeritud veterinaar-radioloogid Dr. Francesca Del Chicca, Dr.med.vet., Dipl. ECVDI ja Dr. Karolin Kühn, Dr. med. vet, Dipl. ECVDI Zürichi Ülikoolist ja Dr. Susanne Thamke, Dr. med. vet.
 Saksamaalt.
Kogenud juhendajate käe all saab iga osavõtja olulise praktilise kogemuse.

Loe lisaks
Heli Säre  •  17. sept, 2015

ULTRAHELI KASUTAMINE ANESTESIOLOOGIAS JA INTENSIIVRAVIS

Eile korraldasime TÜ Täienduskursuse anestesioloogidele ja intensiivraviarstidele praktilise töötoa- ULTRAHELI  KASUTAMINE ANESTESIOLOOGIAS JA INTENSIIVRAVIS. Väga vajalik ja kasulik kursus, et omandada käeline oskus täpse ultraheli kontrolli all teostada erinevaid närvide blokaade ja kanüleerida veene, artereid. 
Tänan loomaarst Kingat ja vabatahtlikke rõõmsaid, tublisid tudengeid, kes tulid appi. Ja muidugi ka notsusid, kes ennast meditsiiniarenguks ohverdasid!

Loe lisaks
Heli Säre  •  08. aug, 2015

Koerte ja Kasside veregrupid

Heli Säre  •  24. juuli, 2015

Pet City Kliinik- Lemmikute Lemmik!

Heli Säre  •  18. juuli, 2015

Meie kliiniku super personal!!!

Heli Säre  •  17. juuli, 2015

Pet City Kliinik avas uksed

Pet City on seadnud oma eesmärgiks Eesti lemmikloomakultuuri tõstmise. Selle lahutamatuks osaks on viie tärni tasemel veterinaaria kättesaadavaks tegemine üle kogu Eesti. Meil on hea meel, et alustame just Pärnust. 


Loe lisaks
Heli Säre  •  14. juuli, 2015

Pet City Kliinik avab uksed Pärnus

Heli Säre  •  25. juuni, 2015

Maailmakuulus prof. Short loengud

toimusid EMÜ peahoones 9 Juuni 2015. See tõi Tartusse mitte ainult Ameeerikast Cornelli ülikooli professori, kogu veterinaaranestesioloogia üks tähtsamaid isikuid vaid ka 126 anesteesiahuvilise loomaarsti/tudengi/abilise Eestist, Lätist, Leedust. Korraldasime seminarid koos pikaaegse koostööpartneriga Zoovetvaru OÜ ja VetCare OY nii hästi, et osalejad said teadmiseid hulgaliselt juurde osalemistasuta. Aitäh toetajatele ja osalejatele! 
Loe lisaks
Heli Säre  •  04. juuni, 2015

INVOS MONITOORING KOERTEL JA HOBUSTEL

Täna, 4 Juuni, toimus EMÜ Veterinaarmeditsiini eriala Magistritööde kaitsmised- olin Heidi Maria Halme juhendaja! Päris uhke tunne mul!  Tänan Heidit- Super tubli! 
Tänan AS Meditsiinigruppi INVOS aparatuuri eest!  
Tänan Magnum Veterinaariat stipendiumi eest! 
Ja muidugi tänan ka armsaid uurimustöös vabatahtlikena osalenud kutsasid, hobuseid ja mõistvaid loomaomanikke- keegi uuringus viga ei saanud!!!
Loe lisaks